Easy Connect EVC (B-E) oraz MDI

24273878

Volvo Penta

Easy Conect dla silników z systemem EVC w wersji B-E oraz silników D1 i D2 produkowanych od 2007 roku.

Więcej szczegółów

2 szt. na magazynie

2 675,25 zł brutto

Volvo Penta Easy Connect pozwala na monitoring danych łodzi i silnika przesyłając informacje o trasie i inne za pośrednictwem Bluetooth® bezpośrednio na smartfon lub tablet. Wszystko czego potrzebujesz to interfejs Easy Connect podłączony do silnika i aplikacja Easy Connect zainstalowana na tablecie lub smartfonie.

Funkcje Easy Connect sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem montowanych wskaźników na pulpicie. Możesz łatwo uzyskać dostęp do zapisanych tras i danych łodzi w domu - przeżywając chwile lub planując kolejną podróż.

Korzyści dla użytkownika:

Easy Connect ułatwia kontakt z serwisem Volvo Penta, udostępniając dane silnika (nu mery seryjne i dane diagnostyczne) wysyłając je funkcją kontaktu email.

Wszystkie poprzednie podróże są zarejestrowane wraz z danymi o trasie, godzinami pracy silnika, zużycia paliwa i poziomu paliwa. Ułatwia to planowaniu kolejnych wypraw.

Ulepszony interfejs cyfrowy: w przypadku starszych silników może stanowić cyfrowe uzupełnienie analogowego oprzyrządowania. Można zobaczyć widok deski rozdzielczej z danymi silnika i łodzi w aplikacji.

Użytkownik łatwo może podzielić się informacjami o swoich wyprawach poprzez media społecznościowe

Zestaw zawiera interfejs Bluetooth®, kabel Y, opaski montażowe oraz instrukcję.

Dla doboru odpowiedniego interfejsu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii