Emarine.pl to sklep internetowy z wyposażeniem do łodzi i jachtów. Firma istnieje od 2010 roku i od początku skupiała się na napędach jednostek pływających. Dziś reprezentujemy wielu dostawców sprzętu i współpracujemy z użytkownikami nie tylko jednostek rekreacyjnych ale również komercyjnych i instytucji publicznych. Jesteśmy głównym przedstawicielem marki Vetus w zachodniopomorskim. Współpracujemy z dostawcami marek Volvo Penta, Mercury, Mercruiser, MotorGuide, Tohatsu. Oferujemy osprzęt Osculati, Johnson Pump, SeaStar i wielu innych.

Celem firmy jest zaopatrzenie użytkowników silników do łodzi w niezbędne części zamienne, eksploatacyjne i akcesoria poprzez sklep internetowy emarine.pl. Zapewniamy dostęp do asortymentu czołowych producentów branży motorowodnej.

Od 5 lat ściśle związaliśmy się z firmą Motor-Jach i wspólnie prowadzimy punkt serwisowo-handlowy przy ul. Przestrzennej 10 na terenie Aeroklubu Szczecińskiego. Skupiamy się głównie na dostawie części i serwisie silników i napędów.

Nasza firma wciąż się rozwija. Efektem postępu jest nowa odsłona naszego sklepu internetowego, który jest nowocześniejszy i pozwala na dużo większą propozycję asortymentu. 

Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w doborze odpowiednich części i akcesoriów. Czekamy również na sugestie odnośnie obsługi naszego sklepu w celu jego ulepszenia.